Outdoor реклама, зовнішня реклама

Зовнішня реклама, Outdoor, Out of Home.
Компанія «PROMOSTAND» надає послугу з підбору, розміщення та контролю зовнішньої реклами. Послуги з планування реклами OUT OF HOME. Реклами на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях, на зовнішніх поверхнях, на елементах вуличних меблів; бігборди, призматрони, суперборди, суперсайти, скролли, сітілайти, брандмауери, відеоекрани, троли, зупинки та ін.

Зовнішня реклама – це дуже ефективний медіаносій. Який допоможе вам збільшити продажі або залучити нових клієнтів.

Основні переваги Зовнішньої Реклами OUT-OF-HOME:

– зовнішню рекламу не можна вимкнути або переключити!
– для того, щоб вашу рекламу побачили не обов’язково мати комп’ютер, планшет або смартфон!
– аудиторія зовнішньої реклами зростає в міру зростання населення!
– найдешевший вид реклами, в розрахунку на вартість рекламного контакту на 1000 чол. (СРТ)
– найоптимальніший вид реклами для торгових точок і сфери послуг.

Реклама на бігбордах – ефективний вид зовнішній реклами в Україні. Вартість реклами на бігбордах, як і інших рекламних щитах будь-якого розміру, залежить від розташування бігборда його GRP і OTS, «можливість побачити рекламне повідомлення на щиті» та від тривалості розміщення – на місяць або рік.
Рекламні щити для оренди пропонуються в декількох основних варіантах: бігборди (борди), сітіборди, скролли, суперборди, суперсайти, розтяжки, троли, сітілайти, лайтбокси, магістральні щити, призматрони, піллари, відеоборди, брендмауери, брендмобілі, автоборди, нестандартні щити та інші рекламні площини за індивідуальним замовленням.

Агентство «PROMOSTAND» бере на себе проведення рекламних кампаній у всіх містах України, а також на всіх трасах України. Розміщення зовнішньої реклами в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Запоріжжі, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, Кіровограді, Вінниці, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді. Наша команда фахівців підбере оптимальну адресну програму, яка буде виконувати всі вимоги; -Максимальне охоплення аудиторії Reach, максимальну частоту контакту з аудиторією Frequency, – максимальну аудиторію OTS, – максимальний рейтинг GRP, – мінімальна вартість контакту CPT /
Зовнішня реклама бігбордів у супермаркетах, поруч із торговими центрами, в пішохідних переходах, на трасах, на шосе, на розв’язках доріг, на вокзалах і автостанціях, в аеропортах, на зупинках, на стоянках, на великих будівлях, на дахах, на автомобілях.

Для того, щоб outdoor реклама була найбільш ефективною, вона повинна бути яскравою та правильно оформлена. Текстове повідомлення повинно бути коротким і лаконічним. Дизайн макету, безумовно, грає велику роль. Саме тому наша компанія допоможе зробити його правильним. В такому випадку, ваша реклама буде працювати

>> ПІДБІР ПЛОЩИН ОН-ЛАЙН <<

Основні види конструкцій зовнішньої реклами

Білборд або рекламний щит – статична рекламна конструкція, з підсвіткою чи без. стандартний розмір 3х6м.

Зазвичай розміщується уздовж доріг з великим трафіком. Рекламу на бордах видно здалеку як водіям, так і пішоходам. Вона привертає увагу та запам’ятовується.
Крім розміщення звичайної реклами, може використовуватися в якості вказівника для торгових точок, поблизу яких знаходиться.

Прізматрон – схожий на борд, але складається з трьохгранних призм, що обертаються, розмір 3х6м.

На такій конструкції можна розміщувати до трьох сюжетів. Швидкість зміни сюжетів 10-15 секунд.

 

 

 

 

Сіті-лайт – з внутрішньою підсвіткою, стандартний розмір 1,2х1,8м.

Розміщення реклами на сітілайтах користується популярністю тому, що вона підсвічується, яскрава навіть вночі та має доступну ціну.
Така реклама завжди помітна, як пішоходам, так і водіям. Розташовується над дорогами з великим трафіком та багатолюдних тротуарах.

легкий монтаж дозволить оперативно встановити рекламу.

 

Скролл (скроллер) – розміри від 1,2х1,8 м до 2,32х3,14 м з підсвіткою, всередині якого рекламні постери прокручуються.

Рекламна конструкція схожа на сітілайт, але може містити від 3 до 12 сюжетів з кожного боку. Скролл підсвічується та привертає увагу в будь-який час доби. Погодні умови не впливають на таку рекламну конструкцію. За спеціальним склом все в безпеці.
Крім того, можна розмістити рекламу у вигляді слайд-шоу і, тим самим, привернути більше уваги та краще запам’ятатися.

 

Беклайт – це конструкція, з підсвіткою, стандартні розміри 6х3м, 4х8м, 5х12м.

Беклайт поєднує в собі плюси борда та сіті-лайта. Відрізняється лише тим, що світло в ньому розповсюджується рівномірно. Такі конструкції є в метро, торгових центрах в місцях з найбільшим потоком людей.
За рахунок світла та спеціального паперу реклама, розміщена на беклайті, виглядає досить ефектно та яскраво. ЇЇ неможливо не помітити.

 

Брендмауер – це величезний банер, що розміщується на фасадах будівель або на стінах.

Розміри брандмауера залежать від розмірів стіни. Така реклама привертає увагу своїми величезними розмірами. ЇЇ видно з досить великої відстані.
Якщо реклама розміщена на брандмауері, її точно побачать та запам’ятають. А підсвітка допоможе побачити її в будь-який час доби.

 

Digital Out of Home

Digital Out of Home – це зовнішня реклама, яка розміщується на електронних носіях.

Плюси розміщення Digital Out of Home:
– охоплення аудиторії локально,
– яскрава та помітна реклама привертає увагу,
– цілодобово й без зупинки працює на рекламодавця.


Реклама на відео-бордах, відео-екранах різних розмірів, миготливі відео лайт-бокси та конструкції різноманітних форм і змісту привертають увагу всіх, хто потрапляє в радіус їх дії.

Розміщена на таких носіях реклама досить добре запам`ятовується, ефективно підвищуючи імідж рекламодавців. А динамічні зображення важко не помітити в будь-який час доби та цікаво спостерігати. Крім того, додатковою перевагою є можливість розміщення декількох слайдів або відео-роликів.


 

Найвищі показники ефективності зовнішня реклама має в місцях транспортних розвязок та з великим потоком людей. Тому ціна таких рекламних носіїв вище та залежить від місце розташування.

Заздалегідь подумайте про розміщення реклами, щоб встигнути зайняти носії зовнішньої реклами, розташовані в найвигідніших місцях.

Розміщуючи зовнішню рекламу з Promostand, отримуйте тільки ефективні рекламні кампанії.
Ми пропонуємо індивідуальний підхід до підготовки адресних програм і вигідні ціни розміщення зовнішньої реклами по всій території України (Київ, Київська обл., Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Одеса, Полтава, Миколаїв, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький, Ужгород і т.д.). 

Поспішайте, кращі варіанти завжди бронюють першими та заздалегідь!

Дзвоніть, пишіть – ми допоможемо розмістити рекламу недорого та ефективно!

Замовити