Укрзалізниця (вагони)

Реклама в вагонах Укрзалізниці – реклама на міжміському залізничному транспортному сполученні, що перетинає міста, села та населені пункти України.

Плюси реклами в вагонах Укрзалізниці:
- широкий охват території та цільової аудиторії;
- тривалий контакт з цільовою аудиторією.

Розміщення реклами в залізничному транспорті

Розміщення реклами в поїздах Укрзалізниці – розміщення реклами в спеціально продуманих місцях в зоні зорового контакту в вагонах швидкісних поїздів Інтерсіті та звичайних поїздах. В нудних довгих поїздках реклама буде вивчена ретельно та запам’ятається.

Рекламні кампанії в залізничному транспорті охоплюють цільову аудиторію різних вікових груп та рівнів достатку. Така реклама цікава тим, що розповсюджується на великі відстані, коли поїзди курсують між містами та перетинають Україну в різних напрямках.

При плануванні рекламної кампанії в вагонах поїздів потрібно враховувати маршрути поїздів, сезонність, бюджет та багато іншого. В розміщенні реклами Вам допоможуть спеціалісти нашої рекламної компанії.

Реклама в і на транспорті

Реклама в і на транспорті – мобільний і ефективний вид просування, який працює на великих відстанях, в залежності від маршруту руху транспорту.
Плюси розміщення реклами в / на транспорті:
– широке охоплення цільової аудиторії;
– ймовірність більше одного контакту;
– низька вартість контакту.
Рекламне агентство Promostand розміщує рекламу всередині та зовні громадського транспорту: маршрутки, автобуси, тролейбуси, трамваї, електрички, поїзда та метрополітен Києва.
З нашими фахівцями легко спланувати будь-яку рекламну кампанію по всій Україні. Розміщення реклами в і на маршрутках, автобусах, тролейбусах, трамваях по всій Україні (Київ, Київська обл., Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Одеса, Полтава, Миколаїв, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький, Ужгород і т.д.). Розміщуючи рекламу в приміських електричках та в Київській міській електричці, в поїздах охоплюється цільова група, що пересувається на більш великі відстані.
Крім того, десятки тисяч людей щодня можуть бачити саме Вашу рекламу в метрополітені Києва.
А наші дизайнери професійно підготують рекламні макети для будь-якої рекламної кампанії з врахуванням всіх особливостей рекламного носія та всіх вхідних даних. Яскравий, стильний, вдалий дизайн в комплексі з якісним підбором місця для розміщення реклами – гарантія отримання високих результатів рекламних кампаній.
Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Отримайте ефективну рекламну кампанію з будь-яким бюджетом на рекламу.

Дзвоніть, пишіть – ми допоможемо розмістити рекламу недорого та ефективно!

Замовити