Фітнес-центри

Реклама в фітнес-центрах Києва

Реклама в фітнес-центрах Києва відносно новий вид Indoor реклами. Але, як і реклама на стійках в бізнес центрах, вона вже стала якісним методом впливу на свою цільову аудиторію. У цій групі більшість становлять люди молодого віку із середнім рівнем доходу і вище. Одним з головних переваг реклами на стійках у фітнес-клубах Києва є велика тривалість візуального контакту з постійною періодичністю. Цей важливий критерій впливає на цільову аудиторію дуже продуктивно. Завдяки чому залучається ряд нових якісних клієнтів, збільшується популярність торгової марки вашої фірми.

Реклама в фітнес-клубах

Розміщення реклами в фітнес-клубах буде чудовою можливістю здійснення рекламної кампанії, спрямованої на забезпечену цільову аудиторію. Оскільки відвідувачі таких закладів – цілеспрямовані, успішні люди з активною позицією, які ведуть здоровий спосіб життя, то вірно обрана тематика реклами буде сприйматися з зацікавленістю.
А той факт, що абонементи на відвідування фітнес-центрів купуються на тривалий період, дозволить вам збільшити кількість контактів з вашою рекламою, підвищить впізнаваність бренду.

Розміщення реклами в фітнес-центрах

Компанія Promostand має більш, ніж десятирічний досвід розміщення ефективної реклами в фітнес-центрах Києва. Менеджери нашої компанії із задоволенням допоможуть вам підібрати кращу адресну базу і найбільш ефективний формат реклами в фітнес-клубах а також запропонують розміщення рекламы в ресторанах Києва и не толькодля досягнення найкращого результату вашої рекламної кампанії.

Рекламне агентство «PromoStand» працює з найбільшими фітнес-клубами Києва. До ваших послуг пропонується широка мережа розповсюдження. Ви отримаєте високу ефективність при розміщенні реклами в фітнес-центрах від кожного з обраних видів реклами.