Елітні будинки

Інформаційні дисплеїРеклама в елітних будинках% Гнучка система знижок при замовленні більш ніж на один місяць


Телефонуйте зараз і ми гарантовано запропонуємо вам найвигідніші умови співпраці

Розміщення реклами на стійках в елітних будинках

Реклама в елітних будинках прекрасно зарекомендувала себе в програмах комплексного просування товарів і послуг. Її можна ефективно використовувати разом з рекламою на стійках в ресторанах VIP-класу і фітнес-клубах, рекламою в ліфтах бізнес-центрів. Розміщення рекламної поліграфії в елітних будинках Києва – ефективний засіб масового залучення потенційних покупців з доходом вище середнього.

Рекламне агентство «PromoStand» пропонує наступні види розміщення реклами в елітних будинках Києва:


Реклама на стендах в елітних будинках

Ще один варіант розміщення реклами в під'їздах елітних будинків – це стенди, розташовані в найбільш доступних місцях. Як правило, це зони біля кімнати консьєржки, біля ліфта, поруч з поштовими скриньками і вхідними дверима. Таке розташування гарантує безпосередній контакт потенційних покупців з рекламним повідомленням. Для ширшого охоплення цільової аудиторії в комплексі з цим видом реклами часто використовують рекламу на стійках у фітнес-клубах, розміщення реклами в бізнес-центрах та рекламою в ресторанах

Реклама в ліфтах елітних будинків

Реклама в ліфтах, безсумнівно, є одним з топових рекламних інструментів на ринку Indoor-реклами. Необхідність скористатися ліфтом протягом дня неодноразово виникає не тільки у мешканців будинку, але й у їх гостей. Тому ліфти ефективно використовуються в якості рекламно-інформаційних носіїв. Реклама в ліфтах елітних будинків Києва – один з найбільш доступних, ненав'язливих і популярних видів реклами. При цьому він зорієнтований на споживачів з високим рівнем достатку.

Постери в елітних будинках

Рекламні постери – один з найбільш яскравих видів реклами в елітних будинках, які привертають увагу. Однією з головних переваг такого типу реклами є гармонійне поєднання графіки з текстом, що несе змістове навантаження. Зацікавившись картинкою, потенційний клієнт знайомиться з текстовою частиною. Остання в свою чергу спонукає його зробити покупку. Для підвищення ефективності та збільшення охоплення цільової аудиторії рекламні постери в елітних будинках Києва часто використовуються в комплексі з рекламою на стендах у торгово-розважальних центрах, кафе і ресторанах.

Поширення листівок по поштових скриньках елітних будинків

Одним з найбільш ефективних і недорогих видів реклами в під'їздах елітних будинків Києва по праву вважається розповсюдження листівок по поштових скриньках. Це, мабуть, найбільш швидкий спосіб проінформувати потенційного споживача про ваші товари і послуги.


Досвідчені менеджери компанії «PromoStand» рекомендують комплексне розміщення реклами в під'їздах елітних будинків Києва. Це гарантує високу якість і результативність рекламної кампанії.