Бізнес центри

Реклама в бізнес центрах Києва

Реклама в бізнес центрах – це відмінний спосіб презентувати свою продукцію або послуги частині населення з високими доходами. Розташувавши рекламну продукцію біля входу в офіси бізнес-центру, на промо-стійках, на стендах в коридорах, у ліфті, ви отримаєте високу ймовірність спілкування з цільовою аудиторією. Сьогодні реклама в бізнес-центрах Києва заслужено є одним з ефективних засобів просування на ринку товарів і послуг. Вона впливає виключно на бізнес аудиторію і допомагає ефективно реалізувати ваші товари та послуги у VIP цільовій аудиторії. Реклама в БЦ Києва - один з найвідоміших видів indoor реклами допомагає підвищити лояльність клієнтів до вашого бренду, товару чи послуги.

У той час як реклама на стійках в торгових центрах покликана привернути аудиторію будь-якого соціального класу і віку, постери, банери, оголошення в бізнес-центрах мають чітке таргетування на людей з потенційно високою купівельною спроможністю.

Рекламне агентство «PromoStand» пропонує наступні види послуг з розповсюдження рекламних матеріалів в бізнес-центрах Києва:

Поширення рекламної поліграфії у бізнес центрах

Рекламні стійки для поліграфії в холах бізнес-центрів покликані привернути увагу потенційного клієнта до вашої продукції або послуги як мінімум двічі - при вході в бізнес-центр і при виході з нього.

Розміщення рекламних плакатів А3 на стійках в бізнес центрах

Це ненав'язлива реклама, яку важко не помітити, є відмінним інструментом для просування нових продуктів або послуг вашої компанії. Крім того, подібні постери, банери, оголошення сприяють підвищенню впізнаваності вашого бренду.

Розміщення реклами в ліфтах бізнес центрів

Ніщо не може ефективніше домомогти провести час очікування в ліфті, як ненав'язлива реклама. Маркетингові дослідження доводять, що ймовірність контакту з поліграфією, розташованою в ліфті, надзвичайно висока.

Реклама в бізнес центрі

Ваша приваблива барвиста реклама на стендах в найбільш людних місцях бізнес-центрів ознайомить потенційних клієнтів як з вашим брендом у цілому, так і з продукцією компанії. Цей вид реклами можна ефективно використовувати в поєднанні з іншими видами indoor реклами, розміщенням реклами в елітних будинках, рекламою у фітнес клубах, ресторанах для підвищення ймовірності багаторазового контакту з вашою цільовою аудиторією.