Автосалони

Плакат А3 формата

Адресна програма

Авто Салон Hyundai
вул. Новокостянтинівська 1 а

Lorem Ipsum - это текст-"рыба", часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стан..

Авто  Салон Hyundai

Авто Салон Subaru
вул. Новоконстантинівська 3

Lorem Ipsum - это текст-"рыба", часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стан..

Авто Салон Subaru

Розміщення реклами в автосалонах на плакатах формату А3

Реклама в автосалонах Києва – це інвестиція, у внутрішню рекламу яка забезпечує довготривалий прямий зоровий контакт з вашою цільовою аудиторією. Розташована в місцях очікування, така поліграфія притягує погляд в момент інформаційного голоду, коли потенційний клієнт очікує консультації менеджера або отримання будь-якої іншої послуги в автосалоні.

Як правило, відвідувачами автосалонів є успішні, забезпечені люди з високою купівельною спроможністю. Їм реклама в автосалонах потрапляє на очі в момент вимушеного очікування. Тому вона сприймається позитивно і сприяє поліпшенню пізнаваності бренду, лояльності до вашої торгової марки, продуктів або послуг і таким чином підвищує ймовірність покупки. Розміщення реклами в автосалонах часто використовують в комплексі з рекламою в бізнес центрах і рекламою в фітнес центрах для підвищення частоти контакту цільової аудиторії з рекламним матеріалом. Якщо ж ви хочете охопити широку аудиторію з різним рівнем достатку можна так само розмістити рекламу в ТРЦ.

Досвідчені менеджери компанії Promostand завжди готові допомогти вам у виборі кращого формату розміщення реклами в автосалонах, проконсультувати вас і запропонувати кращі умови співпраці.