Автосалони

Реклама на стійках в автосалонах

Реклама на стійках в автосалонах Києва – це внутришня реклама яка допоможе ефективно залучіти увагу вашої цільової аудиторії, розвитку лояльності й впізнаваності вашого бренду. Також засіб ненав'язливої реклами. Конструкція рекламних стійок дозволяє розміщувати на них безліч поліграфічної продукції: листівки, буклети, флаєри і навіть плакати формату А3, які привернуть увагу відвідувачів автосалону до ваших товарів або послуг. Для того що б розширити охоплення з цим видом реклами часто використовується розміщення рекламних матеріалів на стійках в фітнес центрах и реклама в ліфтах бізнес центрів

Розміщення реклами на стійках в автосалонах Києва

Рекламні стійки в автосалонах розміщуються в холі або інших місцях очікування. Реклама на стійках автосалонів має порівняно низьку ціну і призначена викликати зацікавленість до вашого товару або послуги у забезпечених людей в момент, коли вони готові найближчим часом зробити велику покупку. Це ідеальна нагода запропонувати автомобілістам якісь супутні товари або послуги.


Досвідчені менеджери компанії Promostand завжди готові допомогти вам у виборі кращих місць розміщення, проконсультувати і запропонувати кращі умови співпраці.