Реклама в/на транспорті

реклама, яка працює з відмінним співвідношенням ціна-ефект:

- широка цільова аудиторія;
- низька вартість одного контакту;
- привертає увагу;
- висока кількість повторних контактів і їх тривалість.

Громадський транспорт

Укрзалізниця (вагони)

Метро

Транзитна реклама, реклама в і на транспорті

Реклама в і на транспорті – мобільний і ефективний вид просування, який працює на великих відстанях, в залежності від маршруту руху транспорту.

Рекламне агентство Promostand розміщує рекламу всередині та зовні громадського транспорту: маршрутки, автобуси, тролейбуси, трамваї, електрички, поїзда та метрополітен Києва.

З нашими фахівцями легко спланувати будь-яку рекламну кампанію по всій Україні. Розміщення реклами в і на маршрутках, автобусах, тролейбусах, трамваях по всій Україні (Київ, Київська обл., Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Одеса, Полтава, Миколаїв, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький, Ужгород і т.д.). Розміщуючи рекламу в приміських електричках та в Київській міській електричці, в поїздах охоплюється цільова група, що пересувається на більш великі відстані.

Крім того, десятки тисяч людей щодня можуть бачити саме Вашу рекламу в метрополітені Києва.
А наші дизайнери професійно підготують рекламні макети для будь-якої рекламної кампанії з врахуванням всіх особливостей рекламного носія та всіх вхідних даних. Яскравий, стильний, вдалий дизайн в комплексі з якісним підбором місця для розміщення реклами – гарантія отримання високих результатів рекламних кампаній.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Отримайте ефективну рекламну кампанію з будь-яким бюджетом на рекламу.

Дзвоніть, пишіть – ми допоможемо розмістити рекламу недорого та ефективно!

Замовити