Відпочинок

Корпоративні сувеніри та подарунки для відпочинку – практичні та корисні речі та аксесуари з нанесенням логотипу та в фірмовому стилі, що використовуються для спорту, подорожей, відпочинку на природі, біля басейну та на пляжі, настільні ігри та багато іншого.

Відпочинок

Корпоративні сувеніри та подарунки для відпочинку – практичні та корисні речі та аксесуари з нанесенням логотипу та в фірмовому стилі, що використовуються для спорту, подорожей, відпочинку на природі, біля басейну та на пляжі, настільні ігри та багато іншого.

Широкий асортимент товарів для відпочинку дозволяє створити для будь-якого найвибагливішого клієнта оригінальні фірмові подарунки та сувеніри:

– спортивні аксесуари, спортивні бутилки, гантелі, аксесуари для фітнесу, для велосипедів,
– товари для подорожей, дорожні набори, подушки, спальники для подорожей, ковдри, палатки, біноклі, компаси,
– надувні м’ячі, матраси, пляжні дрібниці,
– набори для пікніка, барбекю, винні набори,
– гамаки, парасольки,
– ігри для активного відпочинку, настольні ігри,
– антістреси,
– рюкзаки, сумки тощо.

Корисні властивості товарів та аксесуарів для відпочинку підвищують цінність сувенірної продукції цієї групи. В такому випадку якість товарів та якість нанесення логотипу мають неабияке значення. Особливі та унікальні речі, що носять на собі логотип, повинні служити надійно та створювати відчуття задоволення від володіння ними.

Будь-хто буде щасливий отримати унікальний, функціональний, корисний, стильний та модний аксесуар для спорту, подорожей, пікніків, пляжу тощо.

Витрачайте рекламний бюджет на створення іміджу компанії, що турбується та бажає бути корисною в організації відпочинку клієнтів, партнерів та друзів. Довершуйте образ компанії та її фірмовий стиль саме такими  потрібними кожному брендованими сувенірами.

Досвідчені фахівці нашого рекламного агентства зроблять вибір сувенірів легким і вдалим!

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція – це універсальний рекламний носій з логотипом, який нагадує про компанію. Зміцнюючи відносини з партнерами, колегами, клієнтами, друзями, брендовані сувеніри та подарунки є невідємною частиною формування іміджу компанії,. Приводом для розповсюдження такої реклами є різноманітні заходи (виставки, конференції, круглі столи, дегустації, презентації тощо), свята та зустрічі.
Обирайте сувенірну продукцію та бізнес-подарунки уважно та ретельно. Це нагадування про компанію, логотип якої нанесено на виробі. Важливо, щоб такі вироби були корисними, функціональними і довговічними. Брендовані сувеніри – це реклама з пролонгованою дією. Будьте оригінальними та намагайтеся вгадати, що буде корисним і не загубиться в інших дрібницях.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції , що можна замовити з будь-якого міста в Україні. Найбільш розповсюдженими сувенірами з нанесенням логотипу є ручки, блокноти, календарі, щоденники тощо, будуть корисними в кожному офісі.
Ми допоможемо підібрати щось цікаве під будь-який захід, привід, бюджет: корпоративний одяг, канцелярське приладдя, маленькі приємні корисні дрібниці, бізнес-подарунки, вироби VIP-рівня, стильні, модні речі для заможних людей.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції: офісне приладдя, текстиль, товари для відпочинку, електроніку, посуд, галантерею, смакоту та найрізноманітніші корисні дрібниці з Китаю.

У нас Ви завжди знайдете сувенірну продукцію на будь-який смак і бюджет!

Замовити