Текстиль

Текстиль з нанесенням логотипу - широкий вибір текстильних сувенірів і бізнес-подарунків відмінної якості:
• Бейсболки, толстовки, футболки
• Шарфи, хустки, краватки
• Рушники, фартухи, подушки
• Сумки, рюкзаки

Текстиль 

Рекламний забрендований текстиль є ефективним носієм реклами та підвищення позитивного іміджу компанії. Текстильні вироби з логотипом, в тому числі корпоративний одяг та аксесуари в фірмовому стилі, використовують на івентах, заходах, акціях, в якості сувенірів та бізнес-подарунків.

Яскравий та помітний, стильний та доречний промо-одяг виділить співробітників, підвищить імідж і стане додатковою рекламою для бренду. Персонал в спеціальному промо-одязі привертає увагу та справляє враження організованого колективу, що є частиною сильного бренду.  

Чудовим вдалим поєднанням в єдиний фірмовий стиль є аксесуари (шарфи, хустки, краватки) з логотипом та відповідних кольорів. Вони підкреслюють організованість компанії, виділяють та об’єднують.

Крім корпоративного одягу, тектильні вироби використовуються в якості сувенірів й бізнес-подарунків з нанесенням логотипу. 

Ми пропонуємо широкий вибір текстилю відмінної якості на замовлення з можливістю нанесення логотипу:
• Бейсболки, толстовки, футболки
• Шарфи, хустки, краватки
• Рушники, фартухи, подушки
• Сумки, рюкзаки

Нанести логотип на тканину можна різними способами:
1) друк на тканинах,
2) вишивка.

За допомогою використання різних видів тканин, кольорів, написів та елементів фірмового стилю створюйте унікальні брендовані вироби. 

Отримуйте професійну допомогу в створенні оригінального одягу для персоналу та даруйте фірмові сувенірні подарунки з текстилю.

У нас Ви завжди знайдете сувенірну продукцію на будь-який смак і бюджет!

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція – це універсальний рекламний носій з логотипом, який нагадує про компанію. Зміцнюючи відносини з партнерами, колегами, клієнтами, друзями, брендовані сувеніри та подарунки є невідємною частиною формування іміджу компанії,. Приводом для розповсюдження такої реклами є різноманітні заходи (виставки, конференції, круглі столи, дегустації, презентації тощо), свята та зустрічі.
Обирайте сувенірну продукцію та бізнес-подарунки уважно та ретельно. Це нагадування про компанію, логотип якої нанесено на виробі. Важливо, щоб такі вироби були корисними, функціональними і довговічними. Брендовані сувеніри – це реклама з пролонгованою дією. Будьте оригінальними та намагайтеся вгадати, що буде корисним і не загубиться в інших дрібницях.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції , що можна замовити з будь-якого міста в Україні. Найбільш розповсюдженими сувенірами з нанесенням логотипу є ручки, блокноти, календарі, щоденники тощо, будуть корисними в кожному офісі.
Ми допоможемо підібрати щось цікаве під будь-який захід, привід, бюджет: корпоративний одяг, канцелярське приладдя, маленькі приємні корисні дрібниці, бізнес-подарунки, вироби VIP-рівня, стильні, модні речі для заможних людей.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції: офісне приладдя, текстиль, товари для відпочинку, електроніку, посуд, галантерею, смакоту та найрізноманітніші корисні дрібниці з Китаю.

Досвідчені спеціалісти нашої рекламної агенції зроблять вибір легким та вдалим!

Замовити