Смакота

Смаколики з логотипом - це їстівна продукція в фірмовому стилі з логотипом:

- цукерки, шоколад, льодяники з логотипом,
- торти, тістечка з логотипом,
- пряники, печиво з логотипом,
- варення, мед, джеми з логотипом,
- алкогольні напої з логотипом,
- цукор, чай, кава з логотипом,
- подарункові набори тощо.

Смакота

Смакота з логотипом – їстівна реклама в фірмовому стилі, що використовується в якості сувенірної продукції й корпоративних подарунків.

Рекламна смакота – це практично будь-яка їстівна продукція, оформлена в фірмовому стилі та з логотипом. Логотип може бути як частиною харчової продукції, так і її упаковки. Будь-які примхи наших клієнтів ми перетворюємо в унікальні та оригінальні смачні подарунки, що мають високий рекламний ефект.

В нашому асортименті смачних їстівних брендованих сувенірів з логотипом:
– цукерки,
– шоколад,
– льодяники,
– освіжаючі драже,
– торти, тістечка,
– пряники, печиво,
– варення, мед, джеми,
– алкогольні напої,
– цукор, чай, кава,
– подарункові набори тощо.

Кожен зрадіє, отримавши в подарунок солодощі в унікальному та неповторному фірмовому стилі. До будь-якого свята доречно дарувати сувенірні цукерки, шоколад, кулінарні вироби, пряники, печиво, мармелад, варенню та багато іншого. Не менш приємно частувати гостей, партнерів, колег смачнющими, в фірмових обгортках, льодяниками, цукерками та маленькими шоколадками.

Не потрібно обмежувати свою фантазію тільки солодощами! Широкий вибір різноманітної рекламної смакоти задовольнить будь-які бажання та вразить будь-якого гурмана. Корпоративні сувеніри, ласощі в фірмовому стилі з логотипом компанії залишать позитивні враження ще й від насолоди смаком.

Даруйте смачні та корисні подарунки, отримуючи оригінальну та ефективну рекламу.

Досвідчені фахівці нашого рекламного агентства зроблять вибір сувенірів легким і вдалим!

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція – це універсальний рекламний носій з логотипом, який нагадує про компанію. Зміцнюючи відносини з партнерами, колегами, клієнтами, друзями, брендовані сувеніри та подарунки є невідємною частиною формування іміджу компанії,. Приводом для розповсюдження такої реклами є різноманітні заходи (виставки, конференції, круглі столи, дегустації, презентації тощо), свята та зустрічі.
Обирайте сувенірну продукцію та бізнес-подарунки уважно та ретельно. Це нагадування про компанію, логотип якої нанесено на виробі. Важливо, щоб такі вироби були корисними, функціональними і довговічними. Брендовані сувеніри – це реклама з пролонгованою дією. Будьте оригінальними та намагайтеся вгадати, що буде корисним і не загубиться в інших дрібницях.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції , що можна замовити з будь-якого міста в Україні. Найбільш розповсюдженими сувенірами з нанесенням логотипу є ручки, блокноти, календарі, щоденники тощо, будуть корисними в кожному офісі.
Ми допоможемо підібрати щось цікаве під будь-який захід, привід, бюджет: корпоративний одяг, канцелярське приладдя, маленькі приємні корисні дрібниці, бізнес-подарунки, вироби VIP-рівня, стильні, модні речі для заможних людей.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції: офісне приладдя, текстиль, товари для відпочинку, електроніку, посуд, галантерею, смакоту та найрізноманітніші корисні дрібниці з Китаю.

У нас Ви завжди знайдете сувенірну продукцію на будь-який смак і бюджет!

Замовити