Посуд

Посуд з логотипом - сувенірна продукція на будь-який смак та бюджет в асортименті:
- чашки;
- термокружки;
- термоси;
- фляги;
- тарілки та багато іншого.

Посуд

Посуд з логотипом в якості сувенірної продукції часто використовується різними компаніями в своєму просуванні. Це відмінний рекламний носій, частина фірмового стилю, спосіб просування бренду.
У нашому асортименті сувенірного посуду є безліч різновидів форм, обсягів, кольорів і стилів. Посуд може бути виготовлений зі скла, кераміки, металу, нержавіючої сталі та пластику. Вироби, які ми пропонуємо, спеціально підібрані для нанесення логотипу:

– чашки з логотипом;
– термокружки з логотипом;
– термоси з логотипом;
– фляги з логотипом;
– пляшки з логотипом;
– набори посуду з логотипом;
– тарілки з логотипом.

Так, для того, щоб перетворити посуд на сувенірну продукцію, ми ретельно підбираємо кольори, форми, стиль та інше з урахуванням фірмового стилю компанії. Для нанесення бренду продукція має бути високої якості та вироблена зі спеціального матеріалу, що не буде псуватись від технологічних процесів. Крім того, після нанесення логотипу посуд не стає токсичним, не втрачає кольорів тощо. 

Залежно від матеріалу логотип на посуд наноситься декількома способами:
– печатка,
– лазерне гравіювання,
– деколь.

Після нанесення логотипу посуд стає не просто функціональною та корисною річчю, а й особливим та оригінальним зв’язком з брендом. Виникає позитивний вплив на імідж компанії та її запам’ятовуваність.
Якісний брендований сувенірний посуд, що задовольнить будь-які бажання клієнтів можна замовити не лише в Києві. Ми організуємо доставку по всій території України та вчасно.

Досвідчені спеціалісти нашої рекламної агенції зроблять вибір легким та вдалим!

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція – це універсальний рекламний носій з логотипом, який нагадує про компанію. Зміцнюючи відносини з партнерами, колегами, клієнтами, друзями, брендовані сувеніри та подарунки є невідємною частиною формування іміджу компанії,. Приводом для розповсюдження такої реклами є різноманітні заходи (виставки, конференції, круглі столи, дегустації, презентації тощо), свята та зустрічі.
Обирайте сувенірну продукцію та бізнес-подарунки уважно та ретельно. Це нагадування про компанію, логотип якої нанесено на виробі. Важливо, щоб такі вироби були корисними, функціональними і довговічними. Брендовані сувеніри – це реклама з пролонгованою дією. Будьте оригінальними та намагайтеся вгадати, що буде корисним і не загубиться в інших дрібницях.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції , що можна замовити з будь-якого міста в Україні. Найбільш розповсюдженими сувенірами з нанесенням логотипу є ручки, блокноти, календарі, щоденники тощо, будуть корисними в кожному офісі.
Ми допоможемо підібрати щось цікаве під будь-який захід, привід, бюджет: корпоративний одяг, канцелярське приладдя, маленькі приємні корисні дрібниці, бізнес-подарунки, вироби VIP-рівня, стильні, модні речі для заможних людей.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції: офісне приладдя, текстиль, товари для відпочинку, електроніку, посуд, галантерею, смакоту та найрізноманітніші корисні дрібниці з Китаю.

У нас Ви завжди знайдете сувенірну продукцію на будь-який смак і бюджет!

Замовити