Продукція з Китаю

 - рекламно-сувенірна продукція з Китаю на будь-який смак та бюджет з можливістю нанесення логотипу та розробки власного дизайну продукції :

- товари для краси, здоров’я, спорту,
- товари для відпочинку,
- електроніка,
- товари для автомобілів,
- посуд та багато іншого.

Продукція з Китаю

Товари з Китаю – рекламно-сувенірна продукція з Китаю з можливістю нанесення логотипу та розробки власного дизайну продукції:

– товари для краси, здоров’я, спорту,
– товари для відпочинку,
– електронні девайси,
– товари для автомобілів,
– посуд та багато іншого.

Сувенірна продукція з Китаю замовляється для кожного замовника індивідуально. Як і в Україні, така сувенірна продукція, ретельно обирається серед іншої за кольорами, використаними матеріалами, стилем, в залежності від цілей замовлення та необхідних термінів, кількості та ін.

Обов’язково враховуються всі побажання клієнтів, особливості фірмового стилю компанії, наноситься логотип, розробляється індивідуальна фірмова упаковка, тощо. Кожного разу для кожного клієнта створюється унікальна та особлива брендована сувенірна продукція.

Замовляючи подарунки з нанесенням логотипу, створені в Китаї, наші клієнти отримують сувеніри  високої якості та вчасно. Важливо знати, що ми цінуємо наших замовників, працюючи лише з перевіреними постачальниками.
Китайська рекламно-сувенірна продукція – це цікаві та модні новинки, якими можна здивувати та порадувати. Кожен клієнт, партнер, колега або друг, який отримає такий сувенір, перетворюється в носія реклами.

Привертаючи увагу своєю унікальністю та незвичністю, вироби з логотипом у фірмовому оригінальному стилі, перевершують сподівання від вкладення коштів в рекламне просування іміджу компанії.
Суперфункціональні, стильні аксесуари, корисні дрібниці для будь-яких цілей і потреб з логотипом – завжди вдалі подарунки та ефективна реклама. 

Досвідчені фахівці нашого рекламного агентства зроблять вибір сувенірів легким і вдалим!

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція – це універсальний рекламний носій з логотипом, який нагадує про компанію. Зміцнюючи відносини з партнерами, колегами, клієнтами, друзями, брендовані сувеніри та подарунки є невідємною частиною формування іміджу компанії,. Приводом для розповсюдження такої реклами є різноманітні заходи (виставки, конференції, круглі столи, дегустації, презентації тощо), свята та зустрічі.
Обирайте сувенірну продукцію та бізнес-подарунки уважно та ретельно. Це нагадування про компанію, логотип якої нанесено на виробі. Важливо, щоб такі вироби були корисними, функціональними і довговічними. Брендовані сувеніри – це реклама з пролонгованою дією. Будьте оригінальними та намагайтеся вгадати, що буде корисним і не загубиться в інших дрібницях.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції , що можна замовити з будь-якого міста в Україні. Найбільш розповсюдженими сувенірами з нанесенням логотипу є ручки, блокноти, календарі, щоденники тощо, будуть корисними в кожному офісі.
Ми допоможемо підібрати щось цікаве під будь-який захід, привід, бюджет: корпоративний одяг, канцелярське приладдя, маленькі приємні корисні дрібниці, бізнес-подарунки, вироби VIP-рівня, стильні, модні речі для заможних людей.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції: офісне приладдя, текстиль, товари для відпочинку, електроніку, посуд, галантерею, смакоту та найрізноманітніші корисні дрібниці з Китаю.

У нас Ви завжди знайдете сувенірну продукцію на будь-який смак і бюджет!

Замовити