Офіс

Офісне приладдя з нанесенням логотипу - корисні та функціональні сувеніри, з пролонгованим рекламним ефектом.

Найпопулярнішими серед брендованої офісної продукції є блокноти, щоденники (датовані та недатовані), ручки та олівці, блокноти та планінги.

Ручки
Блокноты
Офисные принадлежности
Ежедневники
Ручки
Блокноты

Офіс

Офісне приладдя з нанесенням логотипу – це корисні і функціональні сувеніри, з пролонгованим рекламним ефектом. Брендований сувенірний подарунок викликає приємні емоції від одержання дарунку та нагадує про компанію, логотип якої нанесено на виріб.

Сувенірна офісна продукція з логотипом компанії є відмінним подарунком для партнерів, клієнтів, друзів і колег.

Вдало підібрані функціональні, красиві, стильні та унікальні подарунки з логотипом, не викидають. Ними можуть пишатися й показувати друзям і колегам. Якщо такий подарунок буде, наприклад, в офісі на робочому місці, на столі чи в руках на зустрічі, його може бачити не лише власник. Все залежить від речі, звичайно. Офісні сувеніри використовуються в якості недорогої та еффективної реклами.

Ми пропонуємо широкий асортимент якісної та стильної офісної сувенірної продукції з можливістю нанесення логотипу:
– щоденники,
– ручки,
– олівці,
– блокноти,
– планінги,
– записні книжки,
– папки,
– візитниці
та багато іншого.

Сувеніри з нанесенням логотипу можуть бути виготовлені з різних матеріалів, будь-яких кольорів та з нанесенням логотипу різними способами. Ми пропонуємо нашим клієнтам не все. Кожне замовлення індивідуальне – ми створюємо унікальні рішення для кожного.

Адже тільки офісна продукція високої якості, стильна, модна та в дусі компанії стає одним з її елементів фірмового стилю. Кожний бренд-бук містить товари для офісу з чіткими вимогами до фірмових кольорів, правилами розташування логотипу тощо. Гармонія поєднання всіх елементів єдиного загального стилю компанії створює її позитивний образ. Це сприяє підвищенню впізнаваності та позитивному іміджу компанії.

Найкращі ідеї та пропозиції, втілення будь-яких побажань щодо офісної сувенірки отримайте у нашому рекламному агентстві. За допомогою професійних дизайнерів можна побачити, як сувенір буде виглядити з нанесенням логотипу та в необхідніх колоровій гамі.

У нас кожен обов’язково знайде щось дуже підходяще в якості офісного сувеніра та з будь-яким розміром бюджета.

Досвідчені спеціалісти нашої рекламної агенції зроблять вибір легким та вдалим!

Сувенірна продукція 

Сувенірна продукція – це універсальний рекламний носій з логотипом, який нагадує про компанію. Зміцнюючи відносини з партнерами, колегами, клієнтами, друзями, брендовані сувеніри та подарунки є невідємною частиною формування іміджу компанії,. Приводом для розповсюдження такої реклами є різноманітні заходи (виставки, конференції, круглі столи, дегустації, презентації тощо), свята та зустрічі.
Обирайте сувенірну продукцію та бізнес-подарунки уважно та ретельно. Це нагадування про компанію, логотип якої нанесено на виробі. Важливо, щоб такі вироби були корисними, функціональними та довговічними. Брендовані сувеніри – це реклама з пролонгованою дією. Будьте оригінальними та намагайтеся вгадати, що буде корисним і не загубиться серед інших дрібниць.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції , що можна замовити з будь-якого міста в Україні. Найбільш розповсюдженими сувенірами з нанесенням логотипу є ручки, блокноти, календарі, щоденники тощо, будуть корисними в кожному офісі.
Ми допоможемо підібрати щось цікаве під будь-який захід, привід, бюджет: від канцелярського приладдя до корпоративного одягу, від бізнес-подарунків до виробів VIP-рівня, стильних, модних речей для заможних людей.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції: офісне приладдя, текстиль, товари для відпочинку, електроніку, посуд, галантерею, смакоту та найрізноманітніші корисні дрібниці з Китаю.

У нас Ви завжди знайдете сувенірну продукцію на будь-який смак і бюджет!

Замовити