Галантерея

Галантерейна сувенірна продукція - незамінні і функціональні вироби, аксесуари, що підкреслюють образ людини, доповнюють стиль:

- сумки, ремені, рукавички;
- гаманці, портмоне, ключниці, кардхолдери, тревел-кейси та багато іншого.

Галантерея

Обираючи корпоративні подарунки, зверніть увагу на галантерею. Це незамінні та функціональні вироби, аксесуари, які підкреслюють й доповнюють образ власника.

Галантерейна сувенірна продукція з нанесенням логотипу може бути виготовлена в різних кольорах на будь-який смак з натуральної, штучної шкіри, тканин, трикотажу, плівкових матеріалів.

Перевірені виробники і висока якість продукції – найперші критерії для потрапляння в список товарів, які ми продаємо.

Ми пропонуємо широкий асортимент галантерейної сувенірної продукції з можливим нанесенням логотипу:

– сумки з логотипом,
– ремені з логотипом,
– рукавички з логотипом,
– гаманці з логотипом,
– портмоне з логотипом,
– ключниці з логотипом,
– картхолдери з логотипом,
– портмоне, обкладинки для документів,
– тревел-кейси з логотипом,
– шкіряні блокноти з логотипом,
– і багато іншого.

Логотип на галантерейні сувенірні вироби наноситься різними способами:
– тиснення,
– шовкографія,
– термотрансфер,
– гравірування,
– тамподрук,
– УФ-друк.

Неповторний дизайн галантерейних сувенірів, корпоративних подарунків підкреслюють особливе ставлення до людини, яка отримує такий дарунок. А якщо брендована галантерейна продукція функціональна, якісна, стильна та зручна – це шлях до успішних відносин з партнерами, коллегами, клієнтами тощо. Саме такі фірмові сувеніри та корпоративні подарунки створюються в нашій кампанії.

Досвідчені спеціалісти нашої рекламної агенції зроблять вибір легким та вдалим!

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція – це універсальний рекламний носій з логотипом, який нагадує про компанію. Зміцнюючи відносини з партнерами, колегами, клієнтами, друзями, брендовані сувеніри та подарунки є невідємною частиною формування іміджу компанії,. Приводом для розповсюдження такої реклами є різноманітні заходи (виставки, конференції, круглі столи, дегустації, презентації тощо), свята та зустрічі.
Обирайте сувенірну продукцію та бізнес-подарунки уважно та ретельно. Це нагадування про компанію, логотип якої нанесено на виробі. Важливо, щоб такі вироби були корисними, функціональними і довговічними. Брендовані сувеніри – це реклама з пролонгованою дією. Будьте оригінальними та намагайтеся вгадати, що буде корисним і не загубиться в інших дрібницях.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції , що можна замовити з будь-якого міста в Україні. Найбільш розповсюдженими сувенірами з нанесенням логотипу є ручки, блокноти, календарі, щоденники тощо, будуть корисними в кожному офісі.
Ми допоможемо підібрати щось цікаве під будь-який захід, привід, бюджет: корпоративний одяг, канцелярське приладдя, маленькі приємні корисні дрібниці, бізнес-подарунки, вироби VIP-рівня, стильні, модні речі для заможних людей.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції: офісне приладдя, текстиль, товари для відпочинку, електроніку, посуд, галантерею, смакоту та найрізноманітніші корисні дрібниці з Китаю.

У нас Ви завжди знайдете сувенірну продукцію на будь-який смак і бюджет.

Замовити