Електроніка

Гаджети на будь-який смак та бюджет з нанесенням логотипу - інструмент  покращення іміджу компанії та джерело позитивних емоцій від дарунку.

Навушники, флешки, акумулятори для телефонів, електронні годинники, розумні девайси – асортимент такий, що важко обрати.

Електроніка

Шукаючи подарунки та сувенірну продукцію, зверніть увагу на електронну сувенірну продукцію.

У нашому арсеналі є цікаві дрібнички, унікальні та корисні девайси відмінної якості на будь-який бюджет.

Електроніка з нанесенням логотипу – чудові та завжди доречні подарунки партнерам, друзям, колегам. Кожен буде радий отримати в дарунок особливий брендований електронний пристрій.

Електронні бізнес-подарунки – це подарунки, які не просто пам’ятають. Характерною особливістю електроніки є її функціональність, що робить такі речі необхідними щодня. Найкраще нагадування про компанію – якісна, стильна та модна річ з корисними функціями.

Ми пропонуємо широкий асортимент електронних сувенірів, бізнес-подарунків, гаджетів на будь-який смак і бюджет з нанесенням логотипу. Брендована електроніка – ефективний інструмент просування та джерело підвищення позитивного іміджу для компанії.

В якості сувенірних подарунків з можливістю нанесення логотипу кожному буде приємно отримати в дарунок:
– Навушники,
– Флешки,
– Акумулятори для телефонів,
– Електронні годинники,
– Калькулятори,
– Зарядні пристрої,
– Перехідники та інші корисності.

Різноманітні за стилем та кольорами, оригінальні та унікальні, корисні та функціональні сувенірні вироби високої якості гарантовано покращать імідж компанії.

Гаджети на будь-який смак та бюджет з нанесенням логотипу стануть інструментом просування та джерелом позитивних емоцій. Навушники, флешки, акумулятори для телефонів, щоденно необхідні та корисні розумні девайси – асортимент продукції такий, що важко обрати.

Досвідчені спеціалісти нашої рекламної агенції зроблять вибір легким та вдалим!

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція – це універсальний рекламний носій з логотипом, який нагадує про компанію. Зміцнюючи відносини з партнерами, колегами, клієнтами, друзями, брендовані сувеніри та подарунки є невідємною частиною формування іміджу компанії,. Приводом для розповсюдження такої реклами є різноманітні заходи (виставки, конференції, круглі столи, дегустації, презентації тощо), свята та зустрічі.
Обирайте сувенірну продукцію та бізнес-подарунки уважно та ретельно. Це нагадування про компанію, логотип якої нанесено на виробі. Важливо, щоб такі вироби були корисними, функціональними і довговічними. Брендовані сувеніри – це реклама з пролонгованою дією. Будьте оригінальними та намагайтеся вгадати, що буде корисним і не загубиться в інших дрібницях.
Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції , що можна замовити з будь-якого міста в Україні. Найбільш розповсюдженими сувенірами з нанесенням логотипу є ручки, блокноти, календарі, щоденники тощо, будуть корисними в кожному офісі.

Ми допоможемо підібрати щось цікаве під будь-який захід, привід, бюджет: корпоративний одяг, канцелярське приладдя, маленькі приємні корисні дрібниці, бізнес-подарунки, вироби VIP-рівня, стильні, модні речі для заможних людей.

Пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції: офісне приладдя, текстиль, товари для відпочинку, електроніку, посуд, галантерею, смакоту та найрізноманітніші корисні дрібниці з Китаю.

У нас Ви завжди знайдете сувенірну продукцію на будь-який смак і бюджет!

Замовити