Ресторани

Реклама в ресторанах спрямована на платоспроможну аудиторію з доходом вище середнього рівня, активну, стильну, модну, віком 30-45 років.

Плюси розміщення реклами в ресторанах:
- не має дратівливого характеру;
- тривалий контакт з цільовою аудиторією,
- локальний вплив на цільову аудиторію за адресною програмою,
- низька ціна контакту,
- висока ефективність.

Адресна програма

Quanto Costa

вул. С.Петлюри, 30

Crazy Jack

вул. Антоновича, 47

Баку

вул. Антоновича, 88

Amber

б-р Л. Українки, 30а

Посиденьки

вул. А.Шалімова, 86

Трипілля

с.Підгірці, вул.Боровкова, 81

Окрайна

17 км Новообухівської траси

Три мушкетери

Київська обл., с.Підгірці

Реклама в ресторанах

Реклама в ресторанах може бути розташована на екранах в залах, на стійках при вході в заклад (на баннері та на полицях), на барних стійках, на столах.
Розміщення реклами в закладах громадського харчування не має дратівливого характеру для цільової аудиторії. Реклама в ресторанах – це реклама, з приємним емоційним підґрунтям лише тому, що розташована в місці відпочинку та спілкування, смачної їжі та приємних зустрічей.
Приємна атмосфера в таких закладах лише сприяє сприйняттю рекламного повідомлення цільовою аудиторією. А в залежності від закладу можна зорієнтувати рекламу на молодь, сімейні пари, на більш платоспроможну аудиторію або з середнім рівнем доходу тощо.
Ми пропонуємо розміщення реклами в ресторанах Києва та Київської області. Телефонуйте та дізнайтеся, в якому ресторані буває Ваша цільова аудиторія.

Реклама Indoor

Реклама Indoor – це досить ефективний локально та недорогий канал реклами. Таку рекламу можна сконцентрувати в місцях проживання, роботи, відпочинку чи спорту необхідної цільової аудиторії.

Плюси Indoor реклами:
– максимальне охоплення аудиторії,
– 250 власних Indoor рекламних носіїв,
– зручний вибір рекламних послуг за адресами, аудиторії і бюджету,
– влучний вплив на цільовий сегмент,
– щоденний контроль рекламних носіїв,
– гнучка фінансова політика,
– індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Для розміщення такої реклами обираються місця з найбільшим потоком людей та ймовірності контакту з рекламним носієм. Тому необхідно звернути увагу не лише на адресну програму, але й дизайн реклами, що повинна привернути увагу та запам’ятатись.
Реклама indoor охоплює Київ в бізнес-центрах, торгових центрах, супермаркетах, житлових будинках, фітнес-центрах, ресторанах, автосалонах, автозаправках. Таким чином, дуже зручно обрати розташування реклами, щоб дістатися саме своєї цільової аудиторії.
У роботі з кожним клієнтом враховуються всі деталі, які допомагають сформувати ефективну рекламну кампанію.
Так, спираючись на специфіку і сферу діяльності, плани і цілі замовника, наші фахівці сформують медіаплан з оптимальним поєднанням рекламних носіїв і з максимальним охопленням цільової аудиторії. Крім того, у нас можна замовити розробку рекламного повідомлення, яке досягне бажаної мети. Якісне яскраве оформлення контенту в потрібному форматі саме для цільовому сегменту.

Обрати носій та бізнес-центр для розміщення реклами допоможуть наші спеціалісти.

Дзвоніть, пишіть – ми допоможемо розмістити рекламу недорого та ефективно!

Замовити