Метро

Реклама в метро Києва - реклама, яка працює з відмінним співвідношенням ціна-ефект.
Плюси розміщення реклами в метро:
- широка цільова аудиторія;
- низька вартість одного контакту;
- привертає увагу;
- висока кількість повторних контактів і їх тривалість.

Розміщення реклами в метрополітені Києва

Тисячі людей щодня їздять в метро Києва. Реклама, що розміщується в метрополітені охоплює цільову аудиторію різного віку та достатку. Велика кількість людей в Києві віддає перевагу такому виду транспорту, як метро  щодня та більше одного разу. Це швидкий вид транспорту та зручний тим, що на нього не впливають затори в містах в часи пік.

В метро рекламу можна розмістити всередині вагонів, на вагонах, в переходах, на шляхових стінах, сіті-лайтах, на проекторах тощо. Реклама, розміщена в метро добре запам’ятовується та досить ефективна.
Підвищуйте імідж компанії, рекламуйте проведення акцій, рекламуйте товари і послуги, виводьте на ринок нові продукти, рекламуйте точки продажів і т.д.
Для розміщення реклами в метро можна обрати різні формати, місця, станції тощо. Все залежить від компанії, що рекламується, що саме рекламується та бюджету.
Наші фахівці допоможуть розмістити рекламу в метро Києва, врахують всі побажання замовника і розмір рекламного бюджету. А дизайнери допоможуть розробити макет, що буде дійсно працювати ефективно.

Реклама в і на транспорті

Реклама в і на транспорті – мобільний і ефективний вид просування, який працює на великих відстанях, в залежності від маршруту руху транспорту.
Плюси розміщення реклами в / на транспорті:
– широке охоплення цільової аудиторії;
– ймовірність більше одного контакту;
– низька вартість контакту.
Рекламне агентство Promostand розміщує рекламу всередині та зовні громадського транспорту: маршрутки, автобуси, тролейбуси, трамваї, електрички, поїзда та метрополітен Києва.
З нашими фахівцями легко спланувати будь-яку рекламну кампанію по всій Україні. Розміщення реклами в і на маршрутках, автобусах, тролейбусах, трамваях по всій Україні (Київ, Київська обл., Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Одеса, Полтава, Миколаїв, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький, Ужгород і т.д.). Розміщуючи рекламу в приміських електричках та в Київській міській електричці, в поїздах охоплюється цільова група, що пересувається на більш великі відстані.
Крім того, десятки тисяч людей щодня можуть бачити саме Вашу рекламу в метрополітені Києва.
А наші дизайнери професійно підготують рекламні макети для будь-якої рекламної кампанії з врахуванням всіх особливостей рекламного носія та всіх вхідних даних. Яскравий, стильний, вдалий дизайн в комплексі з якісним підбором місця для розміщення реклами – гарантія отримання високих результатів рекламних кампаній.
Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Отримайте ефективну рекламну кампанію з будь-яким бюджетом на рекламу.

Дзвоніть, пишіть – ми допоможемо розмістити рекламу недорого та ефективно!

Замовити