Indoor-реклама

– максимальне охоплення аудиторії,
– 2500 власних Indoor рекламних носіїв,
– зручний вибір рекламних послуг за адресами, аудиторії та бюджету,
– влучний вплив на цільовий сегмент,
– щоденний контроль рекламних носіїв,
– гнучка фінансова політика,
– індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Реклама Indoor

Реклама Indoor – це досить ефективний локально та недорогий канал реклами. Таку рекламу можна сконцентрувати в місцях проживання, роботи, відпочинку чи спорту необхідної цільової аудиторії.

З допомогою реклами indoor не складно бути поруч з потенційними клієнтами, обравши носії не лише территоріально, а й з врахуванням щоденних справ, інтересів, звичок аудиторії,  тощо.

Ми допоможемо розмістити indoor рекламу в бізнес-центрах, торгових центрах, супермаркетах, житлових будинках, фітнес-центрах, ресторанах, автосалонах та автозаправках в Києві, та по України.

Для розміщення кожного рекламного носія indoor реклами ретельно обираються місця з найбільшим потоком людей та найбільшою ймовірностю контакту. Вони захищені від вандалів та постійно перевіряються. 

Але для отримання найкращого результату від реклами важливим є не лише розташування рекламоносія, а й зовнішнє оформлення рекламного повідомлення. Реклама повинна привернути увагу та запам’ятатись.  Обов`язково потурбуйтесь про якісний яскравий імідж та образ рекламного контенту в потрібному форматі. Вкладайте кошти в розміщення реклами, що дійсно працює. Замовляйте в нашому рекламному агентстві професійну дизайнерську розробку рекламних макетів.

У роботі з кожним клієнтом враховуються всі деталі, які допомагають сформувати ефективну рекламну кампанію.
Так, спираючись на специфіку та сферу діяльності, плани й цілі замовника, наші фахівці підготують медіаплан з оптимальним поєднанням рекламних носіїв  з максимальним охопленням цільової аудиторії. 

Розміщуючи внутрішню рекламу з Promostand, отримуйте тільки ефективні рекламні кампанії.
Ми пропонуємо індивідуальний підхід до підготовки пропозицій та вигідні умови розміщення внутрішньої реклами по всій території України (Київ, Київська обл., Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Одеса, Полтава, Миколаїв, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький, Ужгород і т.д.). 

Поспішайте, кращі варіанти завжди бронюють першими та заздалегідь!

Дзвоніть, пишіть – ми допоможемо розмістити рекламу недорого та ефективно!

Замовити