Громадський транспорт

Реклама в та на маршрутках, автобусах, трамваях, троллейбусах.

Плюси розміщення реклами в/на наземному громадському транспорті:

- широке охоплення цільової аудиторії по маршруту пересування транспорту;
- ймовірність більше одного контакту з цільовою аудиторією;
- тривалість контакту від 15 хвилин;
- висока ефективність каналу комунікації;
- низька вартість контакту.

Розміщення реклами в / на наземному громадському транспорті

Рекламне агентство Promostand розміщує рекламу всередині та зовні громадського транспорту по всій території України: маршрутки, автобуси, тролейбуси, трамваї.

Тисячі людей користується громадським транспортом щодня. Подумайте, яким видом транспорту та якими маршрутами пересувається Ваша цільова аудиторія протягом дня. Зверніть увагу на маршрути, що проходять вздовж та неподалік магазинів й торгових точок, які потрібно розрекламувати.

Реклама всередині транспорту розміщується на постерах, наклейках в різних зонах зорового контакту на вікнах і дверях, над вікнами, на відео-екранах. Все продумано таким чином, щоб неможливо було не помітити рекламу.

Курсуючи містом, реклама охоплює великі території. Також ми розміщуємо рекламу на транспорті, брендуючи маршрутки, автобуси, тролейбуси, трамваї. Забрендовані транспортні засоби привертають увагу яскравим оформленням, охоплюючи ще більшу аудиторію.

Підвищити ефективність рекламних кампаній рекомендується, поєднуючи, як різні види носіїв, так і маршрути їх руху. Крім того, зовнішня реклама на транспорті та всередині транспорту має пролонгований характер. Її обов’язково не лише побачать, але і запам’ятають.

Для максимально ефективного розподілу рекламного бюджету наші фахівці завжди допоможуть підібрати правильний носій для конкретної реклами. Розміщення реклами в та на маршрутках, автобусах, тролейбусах, трамваях по всій Україні (Київ, Київська обл., Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Донецьк, Кіровоград, Львів, Луганськ, Луцьк, Одеса, Полтава, Миколаїв, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький, Ужгород і т.д.).

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до підготовки комерційних пропозицій та вигідні ціни розміщення реклами по Україні. Отримайте ефективну рекламну кампанію при будь-якому розмірі рекламного бюджету.

Реклама в і на транспорті

Реклама в і на транспорті – мобільний і ефективний вид просування, який працює на великих відстанях, в залежності від маршруту руху транспорту.
Плюси розміщення реклами в / на транспорті:
– широке охоплення цільової аудиторії;
– ймовірність більше одного контакту;
– низька вартість контакту.
Рекламне агентство Promostand розміщує рекламу всередині та зовні громадського транспорту: маршрутки, автобуси, тролейбуси, трамваї, електрички, поїзда та метрополітен Києва.
З нашими фахівцями легко спланувати будь-яку рекламну кампанію по всій Україні. Розміщення реклами в і на маршрутках, автобусах, тролейбусах, трамваях по всій Україні (Київ, Київська обл., Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Одеса, Полтава, Миколаїв, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький, Ужгород і т.д.). Розміщуючи рекламу в приміських електричках та в Київській міській електричці, в поїздах охоплюється цільова група, що пересувається на більш великі відстані.
Крім того, десятки тисяч людей щодня можуть бачити саме Вашу рекламу в метрополітені Києва.
А наші дизайнери професійно підготують рекламні макети для будь-якої рекламної кампанії з врахуванням всіх особливостей рекламного носія та всіх вхідних даних. Яскравий, стильний, вдалий дизайн в комплексі з якісним підбором місця для розміщення реклами – гарантія отримання високих результатів рекламних кампаній.
Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Отримайте ефективну рекламну кампанію з будь-яким бюджетом на рекламу.

Дзвоніть, пишіть – ми допоможемо розмістити рекламу недорого та ефективно!

Замовити