Дизайнерські послуги

Дизайн –  це процес створення образу бренду та найважливіший елемент в створенні реклами, розробці поліграфічної та сувенірної продукції.

Зображення  - це перше, що привертає погляд і запам'ятовується. 

Професійний креативний яскравий дизайн, що запам'ятовується - основа будь-якої успішної рекламної кампанії, основа візуалізації ідеї та втілення в образи повідомлення, яке передається цільовій аудиторії.

Дизайн

Дизайн – найважливіший елемент в створенні реклами, розробці поліграфічної та сувенірної продукції. Зображення – це перше, що привертає погляд і запам’ятовується.
Професійний, креативний, яскравий і унікальний дизайн – основа будь-якої успішної рекламної кампанії, втілення та візуалізація в образи повідомлення, яке передається цільовій аудиторії.

Ефективна реклама неможлива без правильного дизайну, що відповідає всім вимогам. При створенні дизайну реклами враховуються цілі, вид рекламного носія, текстовий супровід, стиль компанії, цільова аудиторія тощо. Професіонали знають, як все скласти в композицію, врахувати та поєднати в одному макеті, щоб донести до цільової аудиторії потрібну інформацію. Створення дизайну – це складний творчий креативний процес перетворення необхідної інформації в зображення образів та асоціацій.

Дизайн покликаний привертати увагу до компанії, її продуктів та послуг. Якісний дизайн викликає інтерес, підвищує імідж компанії, її впізнаваність, допомагає справити позитивне враження. Таким чином підвищується довіра до компанії та її сприйняття. Кожен елемент образу компанії, що формується за допомогою дизайну, спрямований викликати бажання придбати те, що рекламується.

На успішні продажі та фінансові показники будь-якого бізнесу впливають як візитна картка, так и масштабна рекламна компанія. Обкладинкою для організації є корпоративний фірмовий стиль, рекламна поліграфія, дизайн упаковки, сувенірної продукції та дизайн реклами.

Ми пропонуємо такі дизайнерські послуги:

 1. Розробка фірмового стилю.

Складовими фірмового стилю є:
логотип, візитки, фірмові бланки, шрифти, базова стандартна частина дизайну для різних рекламних матеріалів, елементи дизайну сувенірної продукції, елементи сайту.
Всі ці складові розробляються в одному єдиному стилі, що є загальним корпоративним стандартом для компанії. Добре продумана стилістика підвищує імідж та враження, покращує запам’ятовуваність бренду.

2. Дизайн упаковки.

Вдалий дизайн упаковки сприяє просуванню товару. Упаковка створює перше враження про товар. Правильно створена упаковка повинна привернути увагу, виділити товар серед інших та сприяти його продажу.

3. Розробка дизайну рекламної продукції (брошури, флаєри, календарі та інша поліграфічна продукція).

Унікальний дизайн поліграфії створюється з урахуванням будь-яких побажань клієнта.

4. Розробка рекламних макетів для розміщення реклами (борди, реклама в/на транспорті, пресі тощо).

Наші дизайнери розроблять макети в найкоротші терміни на основі всіх особливостей розміщення реклами, побажань клієнта і т.д.

5. Дизайн сувенірної продукції.

Сувенірна продукція – інструмент просування з позитивними враженнями від дарунку. На будь-якій сувенірній продукції можна розмістити логотип та замовити її в корпоративних кольорах тощо.

Створюйте власний унікальний дизайн виробів та покращуйте імідж компанії.

Довірте розробку Ваших рекламних матеріалів професіоналам і досвідченим фахівцям. Наш досвід і професіоналізм допоможе отримати максимальний ефект від створеного дизайну.

До Ваших послуг наші дизайнери та менеджери, які порекомендують кращі рішення і реалізують будь-які сміливі ідеї.

Замовити